Výzva Klubu hráčům, rodičům, příznivcům

publikováno 24.08.2020

Výzva Klubu hráčům, rodičům, příznivcům Na základě informací, které poskytuje vedení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje, si HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s., veden zájmem o maximální prevenci směrem k ochraně zdraví a také pokud možno o hladký průběh nadcházející hokejové sezóny, dovoluje požádat své hráče, rodiče hráčů a příznivce, aby vždy a za všech okolností v maximální možné míře dodržovali veškerá protiepidemiologická opatření, stanovená ve formě nařízení či doporučení. Náš Klub zahájil dnem 20. 8. 2020 přípravu na ledě na nadcházející sezónu, a proto vyzýváme všechny návštěvníky tréninků a utkání/turnajů, organizovaných našim Klubem na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou (dále jen „ZS“), aby důsledně a uvědoměle dodržovali veškerá nařízení nebo doporučená opatření. Mimo jiné (změna oproti loňské sezóně) se jedná o dodržování zákaz vstupu rodičů a třetích osob (mimo členy realizačních týmů a technického zabezpečení utkání) do chodby a samotných šaten hráčů od 3. třídy (včetně) a starších, dále na střídačky u ledové plochy, provádění důsledné dezinfekce rukou, udržování dostatečné vzdálenosti na tribuně zimního stadionu, a aby všichni přítomní na ZS minimalizovali shromažďování v jeho uzavřených prostorách apod. Současně apelujeme na důsledné dodržování veškerých opatření, uvedených v provozním řádu ZS tak, jak byl vydán a uveřejněn v jeho prostorách společností Kralupská sportovní, spol. s r.o. Na závěr si dovolujeme požádat, abyste v případě, že Vy či osoby ve Vašem blízkém okolí, s kterými se stýkáte, nebo hráč či kdokoliv v nejbližším okolí hráče bude pociťovat jakékoliv příznaky virového onemocnění, v rámci maximální prevence nenavštěvovali areál ZS. Děkujeme za Váš odpovědný přístup a vstřícné pochopení. HOKEJOVÝ KLUB KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.

« 03 / 2024 »
Nejbližší akce